СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB HSS Со
Код: 458416
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР MM : 2.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 24 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | HSS Со |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 24 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 49.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| EAN | 4009312486201 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













