СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 8x75x117
Код: 458429
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 8.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 75 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 8x75x117 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 75 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 117.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.039 kg |
| EAN | 4009312486805 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













