СВРЕДЛО МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 12x101x151
Код: 458434
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 12.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 101 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 12x101x151 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 101 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 151.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.100 kg |
| EAN | 4009312487208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













