СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 5.5x57x93
Код: 458424
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 5.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 57 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 5.5x57x93 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 57 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.021 kg |
| EAN | 4009312486553 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













