СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 3.5x39x70
Код: 458419
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 3.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 39 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 3.5x39x70 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 39 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 70.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СО |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.012 kg |
| EAN | 4009312486355 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













