СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 6.5x63x101
Код: 458426
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 6.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 63 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 6.5x63x101 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 63 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 101.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.027 kg |
| EAN | 4009312486652 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













