СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 6.5x63x101
Code: 458426
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 6.50 мм
- WORKING LENGTH : 63 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 6.5x63x101 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.50 мм |
| WORKING LENGTH | 63 мм |
| TOTAL LENGTH | 101.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS-CO |
| PRODUCT WEIGHT | 0.027 kg |
| EAN | 4009312486652 |
No documents were found for this product

English 













