СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 2.5x30x57
Code: 458417
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 2.50 мм
- WORKING LENGTH : 30 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 2.5x30x57 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| TOTAL LENGTH | 57.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.010 kg |
| EAN | 4009312486256 |
No documents were found for this product

English 













