СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ KWB HSS Со
Code: 458416
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- DIAMETER MM : 2.00 мм
- WORKING LENGTH : 24 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | HSS Со |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH | 24 мм |
| TOTAL LENGTH | 49.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS-CO |
| EAN | 4009312486201 |
No documents were found for this product

English 













