СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 4x43x75
Code: 458420
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 4.00 мм
- WORKING LENGTH : 43 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 4x43x75 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| TOTAL LENGTH | 75.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.011 kg |
| EAN | 4009312486409 |
No documents were found for this product

English 













