СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 3x33x61
Code: 458418
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 33 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 3x33x61 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 33 мм |
| TOTAL LENGTH | 61.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.011 kg |
| EAN | 4009312486300 |
No documents were found for this product

English 













