СВРЕДЛО МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 9x81x125
Code: 458431
Product is out of stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 9.00 мм
- WORKING LENGTH : 81 мм
| Brand | KWB |
| MODEL | 9x81x125 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 9.00 мм |
| WORKING LENGTH | 81 мм |
| TOTAL LENGTH | 125.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS-CO |
| PRODUCT WEIGHT | 0.053 kg |
| EAN | 4009312486904 |
No documents were found for this product

English 













