СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 4.5x47x80
Code: 458422
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 4.50 мм
- WORKING LENGTH : 47 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 4.5x47x80 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.50 мм |
| WORKING LENGTH | 47 мм |
| TOTAL LENGTH | 80.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.012 kg |
| EAN | 4009312486454 |
No documents were found for this product

English 













