СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 6x57x93
Code: 458425
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 6.00 мм
- WORKING LENGTH : 57 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 6x57x93 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 57 мм |
| TOTAL LENGTH | 93.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS-CO |
| PRODUCT WEIGHT | 0.024 kg |
| EAN | 4009312486607 |
No documents were found for this product

English 













