СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 2.5x30x57
Код: 458417
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 2.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 30 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 2.5x30x57 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 30 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 57.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СО |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.010 kg |
| EAN | 4009312486256 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













