СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 10x87x133
Код: 458432
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 87 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 10x87x133 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 87 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 133.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.064 kg |
| EAN | 4009312487000 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













