СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ COBALT HSS СО KWB 4x43x75
Код: 458420
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 43 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 4x43x75 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СО |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.011 kg |
| EAN | 4009312486409 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













