ПОДОВ СИФОН РОГОВ AQUASTO АКВАСТЕЙШЪН
Code: 129532


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 64.00 мм
Shipping:
Price: 16.87 €10.12 € / 19.79 лв.
Save: 40 %
| Brand | AQUASTO |
| MODEL | АКВАСТЕЙШЪН |
| MATERIAL | АЛУМИНИИ |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 64.00 мм |
| WEIGHT | 500 г |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕБИТ -30 Л/МИН |
| EAN | 3800158603071 |
No documents were found for this product

English 




















