ПОДОВ СИФОН РОГОВ AQUASTO АКВАСТЕЙШЪН
Код: 129532


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 10.00 см
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 64.00 мм
Доставка:
Цена: 16.87 €10.12 € / 19.79 лв.
Спести: 40 %
| Марка | AQUASTO |
| МОДЕЛ | АКВАСТЕЙШЪН |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИИ |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 64.00 мм |
| ТЕГЛО | 500 г |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕБИТ -30 Л/МИН |
| EAN | 3800158603071 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















