ПОДОВ СИФОН РОГОВ АГРИЯ СЛЪНЦЕ
Code: 233130


The offer is valid from 27.04.2026 until 04.05.2026
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 100.00 мм
Shipping:
Price: 15.33 €12.99 € / 25.41 лв.
Save: 15 %
| Brand | АГРИЯ |
| MODEL | СЛЪНЦЕ |
| MATERIAL | PVC/НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| MATERIAL OF THE BODY | PVC |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 100.00 мм |
| EAN | 3800223415721 |
No documents were found for this product

English 





















