ПОДОВ СИФОН РОГОВ АГРИЯ СЛЪНЦЕ
Код: 233130


Офертата е валидна от 27.04.2026 до 04.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 10.00 см
- ШИРИНА : 100.00 мм
Доставка:
Цена: 15.33 €12.99 € / 25.41 лв.
Спести: 15 %
| Марка | АГРИЯ |
| МОДЕЛ | СЛЪНЦЕ |
| МАТЕРИАЛ | PVC/НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | PVC |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| EAN | 3800223415721 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















