ПОДОВ СИФОН РОГОВ 114Х114 СТРАНИЧЕН ИЗХОД AKVO 3005-50
Code: 481117
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 11.40 см
- WIDTH : 114.00 мм
- HEIGHT : 65.00 мм
Shipping:
| Brand | AKVO |
| MODEL | 3005-50 |
| MATERIAL | PVC/НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 11.40 см |
| WIDTH | 114.00 мм |
| HEIGHT | 65.00 мм |
| WEIGHT | 300 г |
| ADDITIONAL INFORMATION | КЛАПА + ВОДЕН ЗАТВОР |
| EAN | 8680445432615 |
No documents were found for this product

English 























