ПОДОВ СИФОН РОГОВ АГРИЯ ВЕРСАЧЕ
Code: 233128
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | АГРИЯ |
| MODEL | ВЕРСАЧЕ |
| MATERIAL | PVC/НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| MATERIAL OF THE BODY | PVC |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 100.00 мм |
| EAN | 3800223402387 |
No documents were found for this product

English 






















