ПОДОВ СИФОН РОГОВ АГРИЯ ОРБИТА
Code: 233132
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 15.00 см
- WIDTH : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | АГРИЯ |
| MODEL | ОРБИТА |
| MATERIAL | PVC/НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| TRAP | С КЛАПА |
| MATERIAL OF THE BODY | PVC |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 15.00 см |
| WIDTH | 150.00 мм |
| EAN | 3800223416001 |
No documents were found for this product

English 






















