ПОДОВ СИФОН Ф90 РОГОВ VLADIS КРЪГЪЛ
Code: 429427
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 9.00 см
- HEIGHT : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | VLADIS |
| MODEL | КРЪГЪЛ |
| MATERIAL | МЕСИНГ |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 9.00 см |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| WEIGHT | 588 г |
| EAN | 5202650095619 |
No documents were found for this product

English 





















