СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS-R 13X101X151
Код: 492417
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 13.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 101 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 13X101X151 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 101 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 151.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СТОМАНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140407052 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












