СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS-R 16X120X178
Код: 492420
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 16.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 120 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 16X120X178 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 16.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 120 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 178.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СТОМАНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140407083 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












