СВРЕДЛA ЗА МЕТАЛ 2 БР. BOSCH HSS-R 3.2X36X65
Код: 492643
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 3.20 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 36 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 3.2X36X65 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 36 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 65.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | 2 HSS-R |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140406871 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













