СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS-R 4.8X52X86
Код: 492645
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 4.80 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 52 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 4.8X52X86 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.80 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 52 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 86.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-R |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140406925 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













