СВРЕДЛA ЗА МЕТАЛ 2 БР. BOSCH HSS-R 3.5X39X70
Код: 492407
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 3.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 39 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 3.5X39X70 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 39 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 70.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS СТОМАНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140406888 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












