СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS-R 20X140X205
Код: 492647
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 140 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-R 20X140X205 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 140 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 205.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-R |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140407106 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












