СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS-R 13X101X151
Code: 492417
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 13.00 мм
- WORKING LENGTH : 101 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | HSS-R 13X101X151 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| WORKING LENGTH | 101 мм |
| TOTAL LENGTH | 151.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СТОМАНА |
| ADDITIONAL INFORMATION | DIN 338 |
| EAN | 3165140407052 |
No documents were found for this product

English 












