СВРЕДЛA ЗА МЕТАЛ 2 БР. BOSCH HSS-R 1.5X18X40
Code: 492403
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 1.50 мм
- WORKING LENGTH : 18 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | HSS-R 1.5X18X40 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 1.50 мм |
| WORKING LENGTH | 18 мм |
| TOTAL LENGTH | 40.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS СТОМАНА |
| ADDITIONAL INFORMATION | DIN 338 |
| EAN | 3165140381871 |
No documents were found for this product

English 













