ФРИЗ CERSANIT METAL SILVER BORDER MATT 1X60
Код: 139002



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 1.00 см
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | METAL SILVER BORDER MATT 1X60 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 1.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| EAN | 5902115767067 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































