ФАЯНС PARADYZ CERAMIKA ХОП ГРЕЙ МАТ 30Х60 CM
Код: 247103
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 9.00 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Цена M2:
27.90 € 54.57 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
40.18 € 78.59 лв. | Марка | PARADYZ CERAMIKA |
| МОДЕЛ | ХОП ГРЕЙ МАТ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 5902610520693 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























