ФАЯНС ДЕКОР PARADYZ CERAMIKA ХОП ГРЕЙ ГЛАНЦ 30Х60 CM
Код: 247102
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 9.00 мм
- ТИП : СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Цена M2:
31.90 € 62.39 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
45.94 € 89.85 лв. | Марка | PARADYZ CERAMIKA |
| МОДЕЛ | ХОП ГРЕЙ ГЛАНЦ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 5902610520723 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























