WALL DECORATION PARADYZ CERAMIKA ХОП ГРЕЙ ГЛАНЦ 30Х60 CM
Code: 247102
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 9.00 мм
- TYPE : WALL DECORATION
- COLOR OF THE TILES : GREY
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price M2:
31.90 € 62.39 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
45.94 € 89.85 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | ХОП ГРЕЙ ГЛАНЦ 30Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | WALL DECORATION |
| COLOR OF THE TILES | GREY |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 5902610520723 |
No documents were found for this product

English 



























