ГРАНИТОГРЕС PARADYZ CERAMIKA УУД БЕЙСИК БЕЖ СТР 20Х60 CM
Code: 247104
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 20.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : BEIGE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.32 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price M2:
32.90 € 64.35 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.32 M2):
43.43 € 84.94 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | УУД БЕЙСИК БЕЖ СТР 20Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 20.00 см |
| THICKNESS | 7.20 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | BEIGE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.32 m² |
| SURFACE | MAT |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 22.370 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.3200 |
| EAN | 5900139034561 |
No documents were found for this product

English 



























