ФАЯНС CERSANIT DEKORINA WHITE 29.7X60 CM
Код: 139001



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 29.70 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.50 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.25 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
13.29 € 25.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.25 М2):
16.61 € 32.49 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | DEKORINA WHITE 29.7X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 29.70 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.25 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2500 |
| EAN | 5907720683870 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































