ФРИЗ CERSANIT METAL SILVER BORDER MATT 1X60
Code: 139002



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 1.00 см
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | METAL SILVER BORDER MATT 1X60 |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 1.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| EAN | 5902115767067 |
No documents were found for this product

English 































