ФАЯНС CERSANIT DEKORINA TURQUOISE 29.7X60 CM
Code: 139000




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 29.70 см
- THICKNESS : 8.50 мм
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ТЮРКОАЗ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.25 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
13.29 € 25.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.25 М2):
16.61 € 32.49 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | DEKORINA TURQUOISE 29.7X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 29.70 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ТЮРКОАЗ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.25 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2500 |
| EAN | 5901771013259 |
No documents were found for this product

English 
































