WALL DECORATION PARADYZ CERAMIKA САЙЛЪНС БЕЖ 29.8Х59.8 CM
Code: 247098
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 29.80 см
- THICKNESS : 8.00 мм
- TYPE : WALL DECORATION
- COLOR OF THE TILES : BEIGE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.60 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price M2:
26.90 € 52.61 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.6 M2):
43.04 € 84.18 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | САЙЛЪНС БЕЖ 29.8Х59.8 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 29.80 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | WALL DECORATION |
| COLOR OF THE TILES | BEIGE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.60 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6000 |
| EAN | 5902610527272 |
No documents were found for this product

English 



























