ГРАНИТОГРЕС PARADYZ CERAMIKA САЙЛЪНС БЕЖ 59.8Х59.8 CM
Code: 247100
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 59.80 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : BEIGE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.43 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price M2:
34.90 € 68.26 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.43 M2):
49.91 € 97.62 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | САЙЛЪНС БЕЖ 59.8Х59.8 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 59.80 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | BEIGE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.43 m² |
| SURFACE | MAT |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| ADDITIONAL INFORMATION | RECTIFIED |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4300 |
| EAN | 5904584159602 |
No documents were found for this product

English 



























