ГРАНИТОГРЕС PARADYZ CERAMIKA САЙЛЪНС БЕЖ 59.8Х59.8 CM
Код: 247100
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 59.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.43 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Цена M2:
34.90 € 68.26 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.43 M2):
49.91 € 97.62 лв. | Марка | PARADYZ CERAMIKA |
| МОДЕЛ | САЙЛЪНС БЕЖ 59.8Х59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 59.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.43 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕКТИФИЦИРАН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 18.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4300 |
| EAN | 5904584159602 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























