ФАЯНС PARADYZ CERAMIKA САЙЛЪНС БЕЖ 29.8Х59.8 CM
Код: 247099
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 29.80 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.60 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Цена M2:
26.90 € 52.61 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.6 M2):
43.04 € 84.18 лв. | Марка | PARADYZ CERAMIKA |
| МОДЕЛ | САЙЛЪНС БЕЖ 29.8Х59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 29.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.60 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.6000 |
| EAN | 5902610527296 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























