ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ЦВЕТНО ДЪРВО ДИМАС EL1011, 7.00 мм, 31/AC3
Код: 235105
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : EL1011
- ДЕБЕЛИНА : 7.00 мм
Доставка:
Цена М2:
10.99 € 21.49 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.49 М2):
27.40 € 53.59 лв. | Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | ЦВЕТНО ДЪРВО ДИМАС |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | EL1011 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | CLIC IT! |
| ДЪЛЖИНА | 1292.00 мм |
| ШИРИНА | 193.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.4936 |
| EAN | 9007022595478 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















