XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ FLOOR DECOR 3 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ
Код: 131221
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : XPS
- ВИСОЧИНА : 3.00 мм
Доставка:
Цена М2:
1.12 € 2.19 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 5 М2):
5.62 € 10.99 лв. | Марка | FLOOR DECOR |
| МОДЕЛ | 3 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 3.00 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.11 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 10 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 20 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 2.9 мм |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 98 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5906735280043 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















