ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ЦВЕТНО ДЪРВО ДИМАС EL1011, 7.00 мм, 31/AC3
Code: 235105
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : EL1011
- THICKNESS : 7.00 мм
Shipping:
Price М2:
10.99 € 21.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.49 М2):
27.40 € 53.59 лв. | Brand | EGGER |
| MODEL | ЦВЕТНО ДЪРВО ДИМАС |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | EL1011 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | CLIC IT! |
| LENGTH | 1292.00 мм |
| WIDTH | 193.00 мм |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.4936 |
| EAN | 9007022595478 |
No documents were found for this product

English 















