XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ EGGER SILENZIO EASY 15 М2
Код: 124633
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : XPS
- ВИСОЧИНА : 2.00 мм
Доставка:
Цена m²:
1.53 € 2.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 15 m²):
22.93 € 44.85 лв. | Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | SILENZIO EASY 15 М2 |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 2.00 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.057 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 37 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 18 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 1.3 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ | Да |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 110 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 15 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 15 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 9009577717930 |

Български 
















