XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ EGGER SILENZIO EASY 15 М2
Code: 124633
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 2.00 мм
Shipping:
Price m²:
1.53 € 2.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 15 m²):
22.93 € 44.85 лв. | Brand | EGGER |
| MODEL | SILENZIO EASY 15 М2 |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 2.00 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.057 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 37 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 18 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 1.3 мм |
| UNDERFLOOR HEATING | Yes |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 110 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 15 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 15 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 9009577717930 |

English 
















